Socialroom | Startup Cafe #14: Jak skutecznie prowadzić profil marki?
295
post-template-default,single,single-post,postid-295,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Startup Cafe #14: Jak skutecznie prowadzić profil marki?

Startup Cafe #14: Jak skutecznie prowadzić profil marki?

Wyjątkowe spotkanie w ramach Startup Cafe #14, 13.09.2016.

 

Startup Cafe #14

Po wakacyjnej przerwie ruszamy z kolejną edycją kultowego StartUp Cafe! Tym razem pod lupę weźmiemy media społecznościowe i dowiemy się jakie działania podjąć, by zbudować mocną i wartościową markę w sieci.

Tomek i Paweł z agencji Social Room opowiedzą nam o skutecznych działaniach oraz dobrych praktykach, które warto zastosować w swoim biznesie.

Jeśli czujecie się głodni wiedzy, jesteście ciekawi jak wykorzystać potencjał mediów społeczościowch lub najzwyczajniej chcecie przekonać się, czy Wasze dotychczasowe poczynania były słuszne, to koniecznie wpadnijcie na nasze najbliższe spotkanie.

Sylwetka prelegentów:
Tomasz Hejankowski – fan kreatywnego myślenia i niestandardowych rozwiązań oraz Paweł Olszewski – specjalista w dziedzinie brandingu, absolwenci dziennikarstwa i komunikacji społecznej, współwłaściciele agencji interaktywnej Social Room. Razem z przyjaciółmi prowadzą startup, w którym zajmują się kreowaniem wizerunku marki w social media. Uważają, że obecność firmy w mediach społecznościowych jest niezwykle istotna, jednocześnie zwracając uwagę, że nie wystarczy w nich wyłącznie „być”.

Agenda spotkania:
18:00 Rozpoczęcie wydarzenia oraz powitanie Gości
18:15 Social media dla biznesu: jak skutecznie prowadzić profil marki? – Social Room
19:00 Networking

Koszt udziału to jedyne 10 zł. W cenie otrzymujecie kawę/herbatę i słodki bonus 🙂 Bilety zakupicie tutaj: http://suc14.evenea.pl/

Adres: Kościuszki 27b/8, Bydgoszcz
Data: 13.09.2016
Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/292639954450089/

„ZAMIEŃ KUBEK KAWY NA KONTAKT CIEKAWY!” ☕ ➡ 📞 Pamiętajcie, aby zabrać ze sobą wizytówki 🙂

www.socialroom.pl
www.consilis.pl

Zapraszamy!
Zespół Social Room