Socialroom | Startup Cafe #16: Zarabiaj na spełnianiu marzeń
301
post-template-default,single,single-post,postid-301,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Startup Cafe #16: Zarabiaj na spełnianiu marzeń

Startup Cafe #16: Zarabiaj na spełnianiu marzeń

Startup Cafe #16: Zarabiaj na spełnianiu marzeń

Przed nami kolejna ekscytująca edycja StartUp Cafe z gościem specjalnym!  – 08.11.2016.


Tomek Maciejewski (digital nomad*) należy do ludzi wytrwale walczących o swoje marzenia. Na ostatniej konferencji TEDx w Bydgoszczy opowiadał o jednym z nim, czyli o czteromiesięcznym pobycie w Tajlandii poprzedniej zimy. Zanim wyleci z Polski do ciepłych krajów, znowu wystąpi w Bydgoszczy! Tym razem przedstawi praktyczne rozwiązania dotyczące finansowania stylu życia niezależnego od lokalizacji, radzeniu sobie z problemami na drodze (także wewnętrznymi) i korzystaniu z nieoczekiwanych okazji dających taki tryb życia. Opowie o swoich doświadczeniach jako podróżnik i przedsiębiorca internetowy.

Autor bloga: http://jakwygraczycie.pl/blog/

Na spotkaniu zaprezentuje się również nowy startup na bydgoskim rynku – Efekt Motyla. To projekt, który powstał w wyniku decyzji o podjęciu partnerstwa biznesowego dwojga skrajnie różnych osobowości uzupełniających się na wielu płaszczyznach zawodowych. Organiazacja wydarzeń otworzyła przed nimi wiele możliwości realizacji ambicji i marzeń. Poprzez konferencje, gale, szkolenia, targi oraz przeróżne eventy tematyczne i ogólnorozwojowe wychodzą naprzeciw potrzebom ludzi głodnych wiedzy i wrażeń.

Data: 08.11.2016
Agenda:
18:00 Rozpoczęcie wydarzenia oraz powitanie Gości
18:10 Prezentacja startupu – Efekt Motyla
18:40 Przerwa networkingowa
19:00 Tomasz Maciejewski Jak wygrać życie?
20:00 Zakończenie i networking

Koszt udziału to jedyne 10 zł. W cenie otrzymujecie kawę/herbatę i słodki bonus 🙂

„ZAMIEŃ KUBEK KAWY NA KONTAKT CIEKAWY!” � � � Pamiętajcie, aby zabrać ze sobą wizytówki 🙂

Link do wydarzenia na FB: http://bit.ly/StartUp_Cafe_16

Bilety: http://suc16.evenea.pl

powered by:
www.socialroom.pl
www.consilis.pl

*Digital nomads – Zjawisko, które w skrócie polega na pracowaniu zdalnie z dowolnych miejsc na Ziemi. Brzmi banalnie, w praktyce staje się to filozofia oparta na wolności, wykorzystywaniu nowoczesnych technologii i budowie wymarzonego stylu życia.

Zapraszamy!
Drużyna Social Room